28. októbra 2020

Fanúšikovské Hlasovačky (na facebooku)

Fanúšikovské Hlasovačky  ( futbal vs. hokej)

Ahoj všetkým futbalovým ale aj hokejovým priaznivcom,

Dnes je tu pre vás ďalšia NEWS – fanúšikovské hlasovačky na ktoré sa môžete tešiť počas júla a augusta 2019.

Zároveň po prvýkrát na našej FB stránke prebehne aj tzv. hlasovačka súboj športov – futbal vs. hokej

Čo je tým myslené ? Do hlasovačky bude zakompovaný jeden tím alebo jeden športovec ktorý patrí do kategórie futbal a jeho protivník bude z prostredia ďalšieho populárneho športu – hokej.

Je totiž všeobecne dlhodobo známe, že minimálne na území Slovenska dominujú témy futbal a hokej. Avšak chceli by sme zároveň zistiť aj prostredníctvom vášho zapojenia sa do hlasovačky – či vy fanúšikovia v tom máte ihneď jasno. Predsalen môže sa vám stať, že pri určitých témach si nebudete vedieť ihneď zvoliť -t.j nebudete vedieť určiť vašu tzv prvú voľbu.

A akí športovci alebo kluby tam budú ? ( Pozrite tu dole zoznam ) **zoznam ešte môže byť doplnený

Dávid Hancko, Denis Vavro , Ondrej Duda, Patrik Schick – FUTBAL (hráči)

Mark Stone , Steven Stamkos , Braden Holtby , Jordan Binnington – HOKEJ  (NHL) 

Patrik Rybár , Erik Černák, Richard Pánik – HOKEJ ( SVK reprezentácia)

FK Demjata , OŠK Fintice , AS Trenčín , HK Dukla Ingema Michalovce – kluby 

 

A čo bude vašou úlohou – sledovať našu FB stránku a vyzvať aj svoje okolie (kamarátov, priateľov, kolegov z práce) aby vám oni ako vaša predĺžená ruka pomohli aby ten váš FAVORIT vyhral v hlasovačke.

Sú len dve možnosti títo športovci alebo kluby sa objavia v malej fanúšikovskej Hlasovačke alebo vo veľkej fanúšikovskej hlasovačke. Malá hlasovačka má u nás stanovený limit (prebieha 48 hodín) a trvá 2 dni. Veľká fanúšikovská hlasovačka prebieha 4 dni čo znamená že o osude vášho obľúbenca sa musí rozhodnúť do 96 hodín. V prípade ak by nastala zhoda počtu hlasov (aj to je teoreticky možné) tak hráči resp. kluby pôjdu nasledovný mesiac do rozstrelu – a tam sa už musí rozhodnúť o celkovom víťazovi.

 


To ako dopadne hlasovačka alebo celkovo ako dopadnú hlasovačky všeobecne tak o tom bude veľký súhrn nasledovný mesiac – obnovujeme rubriku čo víkend dal a niekomu vzal, no keďže je to súhrn mesiaca tak bude to mať názov ČO MESIAC DAL a NIEKOMU VZAL.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *