28. októbra 2020

FAQ

Ako sa môžem stať členom Fan Game Zóna – skrátene (FGZ) ?

Veľmi jednoducho. Stačí si požiadať o registračný formulár, vyplniť a odoslať späť na e-mailovu adresu fangamezona@gmail.com a stanete sa registrovaným členom.

Ako môžem podporiť projekt FGZ? 

Viacerými spôsobmi: na internete cez webstránku zaslaním pozitívnej odpovede alebo podnetu na vylepšenie ► ďalej cez Facebook sledovaním FB skupiny, zdieľaním, lajkovaním a informovaním vo svojom okolí o tejto webstránke/FB skupine  alebo akoukoľvek finančnou formou podľa vlastného uváženia                    (paysafecard, netbanking, dobrovoľným príspevkom, inzerciou, sponzoringom alebo cez systém mikroinvestovania).

Musím ako registrovaný člen povinne platiť členské, ak som sa zaregistroval do projektu FGZ ?

Naša odpoveď znie: Nie. Povinne platiť nemusíte, avšak nemôžte po nás požadovať rovnaký systém odmeňovania alebo aby rovnaké výhody členstva mali platiaci hráči/fanúšikovia a neplatiaci. Naviac máte minimálne 3možné varianty: mesačné/  3-mesačné alebo ročné resp. Gold Premium členstvo. Platí jednoduchá rovnica: čím dlhšie členstvo- tým väčší počet výhod a zároveň členstvo je lacnejšie.

Ak sa chcem zúčastniť tipovacej ligy, čo je potrebné splniť?

Dať LIKE konkrétnemu príspevku alebo ANKETE prípade zdieľať stránku, registrovať sa pomocou jednoduchého formuláru a zriadiť si členské na dobu minimálne jeden mesiac.

Sú moje zaslané kontaktné údaje v bezpečí ? 

Športový portál FanGameZóna prehlasuje oficiálne, že vaše údaje sú v bezpečí a sú používané iba na nevyhnutné účely a len so súhlasom od návštevníka webu (rozumej fanúšika). Čo je však najpodstatnejšie, keďže Portál FGZ spadá pod kategóriu dobrovoľné spolky, zoskupenia, občianske združenia a neziskovky , nijako neobchoduje a neposúva údaje tretím stranám. Pre prípad, že si návštevník webu nieje istý, môže sa aj v tejto veci obrátiť na našu podporu pre fanúšikov na toto mobilné číslo 0944527997.

 

 

V krátkosti o projekte Fan Game Zóna

Tento pilotný projekt vznikol pre všetkých športových priaznivcov. Keďže sa jedná o pilotný projekt – zo začiatku sa budeme venovať hlavne športom ako je futbal a hokej.

Neskôr je v pláne záber aj tenis, floorball, cyklistika či F1. Projekt FGZ stojí a padá na vašej podpore. V prípade zvýšeného záujmu je v pláne zaradiť do súťaží rôzne ceny od suvenírov cez športové oblečenie, dresy/lopty až po vstupenky na zápasy.

Zopár dôvodov prečo sa stať členom skupiny FanGameZóna:

1.členstvo za výhodných podmienok – na výber z troch variantov (ročné/3-mesačné/mesačné)

2.každý týždeň a každý mesiac hráte o zaujímavé ceny (5 až 10 odmenených)

3. žrebovanie aj z nevýherných tiketov 

4. Šanca zriadiť tzv. Gold Premium – zlaté členstvo