28. októbra 2020

O projekte FGZ

Projekt FanGameZóna je športový portál mapujúci diane v rámci najpopulárnejších športov na území Slovenska a Česka teda konkrétne FUTBAL A HOKEJ. Denne v rámci FB stránky pridávame v priemere 4-8 správ (futbal a hokej) z domácich ale aj zahraničných trávnikov/zimákov.

Pre fanúšikov

Pravidelne počas týždňa zverejňujeme rubriky – ´´Čo majú spoločné alebo S odstupom času´´ . A zároveň nesmú chýbať futbalové alebo hokejové ankety – kde je vytvorený (slobodný priestor) pre fanúšikov, ktorí môžu medzi sebou diskutovať v rámci slušného rámca.

Pre hráčov

Okrem toho súčasťou projektu je aj tzv. fanzóna a gamezóna– t.j reálny fyzický  priestor, kde aj dobudúcna plánujeme vytvoriť debatný krúžok o dianí vo futbale a hokeji a zároveň hráči (aktívni/pasívni) si môžu prísť zahrať napr. calceto, air-hockey alebo šípky.

Pre športovcov a funkcionárov z oblasti športu

Ako nezávislé médium – tu sme aj pre športovú obec. Ponúkame priestor pre stanoviská a rozhovory (sekcia Interview/ relácia NA PAŠKÁL) . Čo je najpodstatnejšie nerobíme žiadne redakčné úpravy, ani cenzúru ani blokádu nie pohodlných názorov. Nikto nám nediktuje čo máme a čo nemáme písať respektíve komu máme dať priestor pre vyjadrenie sa k určitej problematike inak povedané téme dňa.

 

Staň sa členom FGZ Klubu a čerpaj výhody

IMG0000A.jpg

Športový portál FanGameZóna má pre všetkých futbalových aj hokejových priaznivcov PONUKU, KTORÁ SA NEODMIETA.

Staňte sa našim členom FGZ klubu a získajte napr. toto ULTRAS tričko FGZ s fanúšikovským heslom DAJ HE3K.

Ako? Veľmi jednoducho.

1.možnosť – Zvoľte si členstvo, ktoré vám najviac pasuje. Na výber máte z tejto ponuky:

mesačné , 3-mesačné , polročné (6mesiacov) a ročné (12mesiacov)

Výber členstva ponechávame na Vás, pokiaľ sa rozhodnete pre polročné alebo ročné členstvo tak máte automaticky garantované nasledovné:

6-mesačné členstvo: Futbalové a hokejové FGZ tričko+klasik odznak+farby na telo v zástavách Francúzska a Nemecka + BONUS 180bodov do FGZ Ligy

12-mesačné členstvo: kompletná sada FGZ tričiek vrátane trička ULTRAS + farby na telo v zástavách Francúzska a Nemecka + BONUS 360bodov do FGZ Ligy

Ešte je tu jeden EXTRA BONUS: ak sa rozhodnete pre viac ako 12-mesačné členstvo tak okrem sady FGZ tričiek vrátane ULTRAS a bonusu 360 bodov do FGZ ligy získate ultra EXTRA Bonus 2x360bodov do FGZ ligy + USB port s vysúvacím stojanom a možnosť usporiadať v priestoroch FGZ súkromnú fanúšikovskú párty (napr. narodeniny, meniny, silvester, veľký hokejový alebo futbalový šláger/derby) od sezóny 2018/2019 pre seba a svojich ´´skalných´´ desiatich fanúšikov – kde občerstvenie máte automaticky GRÁTIS.

2.možnosť – ULTRAS tričko DAJ HE3K môžete získať aj v prípade, že sa vám podarí vyhrať 3x za sebou FGZ tipovací maratón, tzn. že pokiaľ to výjde a vyhráte 3 idúce mesiace po sebe FGZ ligu – tipovací maratón tak tričko je vaše.

Postup pri zriaďovaní členstva je nasledovný:

1. zvolíte si členstvo v dľžke, ktorá vám vyhovuje

2. napíšete na redakčný email: fangamezona@gmail.com – do predmetu správy CHCEM FGZ členstvo a do správy necháte na seba mobilný kontakt

3. do 12/24hod maximálne vám bude odpovedané na email: kde dostanete podrobné pokyny

4.na základe pokynov vykonáte transakciu v dĺžke vami zvoleného členstva

5. ak transakcia prebehne úspešne, budete kontaktovaný (cez email, SMS, telefonicky) a ste hneď v našom klube

FGZ ´´Miesto pre každého fanúšika.´´

Venujeme sa dianiu v rámci pohárovej Európy (Liga Majstrov a Európska Liga UEFA)

LIGA MAJSTROV / EL UEFA

TOP 5 EURÓPSKYCH LÍG

Fortuna Liga (okrajovo)

 

( Premier League, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1)

Súvisiaci obrázok

 

Pr: (Manchester derby – United vs. City ,  derby Milan Inter vs. AC , El Cashico – PSG vs. Monaco , Madridske derby- Real vs. Atlético, EL Clásico – Real M. vs. FC Barcelona ,  Sevilla vs. Atl.Madrid, Bayern vs. BVB , Schalke vs. Leverkusen AS Rím vs. SSC Neapol, Arsenal vs. Liverpool)