23. septembra 2019

Otvorený list fanúšikom FGZ

Otvorený list fanúšikom

Ahojte všetci futbaloví aj hokejoví priaznivci,

Týmto otvoreným listom sa vám chceme prihovoriť hlavne tým najskalnejším a chceme vás informovať o niekoľkých zásadných veciach dopredu. Prosíme každého z vás – dajte si záležať a venujte tomuto listu svojich zopár minút voľného času.

Už to sú 2 roky (rozumej 2 sezóny) čo existuje naša iniciatíva ( založenie apríl 2017) a pomaly čo chvíľa sa prehupneme do tretej sezóny. Za ten čas sme si ako nezávislá redakcia (rozumej internetové médium), prešli rôznymi okolnosťami a situáciami. A preto si vás dovoľujeme aj takouto formou informovať o niekoľkých zásadných faktoch ( nie špekuláciach a klebetách – ktorými sa nechceme zaoberať a strácať s tým drahocenný čas).

Dostalo sa nám na adresu našej iniciatívy aj pozitívne aj negatívne ohlasy. Za tie pozitívne sme veľmi radi a sme maximálne spokojní, že aspoň niekoho sme získali na svoju stranu. Za tie negatívne sme už menej vďační, no to nás aj posúvalo k tomu aby sme veci pre vás robili čo najlepšie aby bola obojstranná spokojnosť ( rozumej situácia WIN – WIN ), čo znamená spokojný fanúšik a spokojná redakcia.

Jedno slovenské príslovie hovorí, že : 100 ľudí, 100 chutí , 100 názorov. A s týmto sa dá do bodky súhlasiť. Vyhovieť úplne každému nemôžeme a zvlášť za situácie, keď v našom tíme v stredno resp. dlhodobom horizonte pracuje veľmi oklieštená skupina ľudí – ktorí to robia v rámci svojich možností , v rámci svojho voľného času a ešte treba podotknúť dobrovoľne.

Navyše sme nie tak dávno boli svedkami toho, že istá skupina ľudí nám vyčíta to, že pre fanúšikov robíme málo. A čo je ešte horšie – bohužiaľ musíme skonštatovať, že medzi fanúšikmi sa našlo aj zopár jedincov, ktorí voči nám začali ANTI-kampaň. Naša redakcia bola obvinená z toho, že vraj citujeme doslova: ´´FGZ vodí ľudí za nos, ak čakáte zásielky tak čakáte márne, nedočkáte sa ich.´´

Tu nižšie si pozrite či je to FAKT alebo mýtus (ak ste toto video nevideli tak si ho pozrite a prezdieľajte to)

 

 

Boli sme doslova šokovaní, že niečo také je možné v tejto krajine. Obviniť niekoho bez dôkazov a potom sa za svoje nepravdivé tvrdenie neospravedniť, považujeme za maximálne cez čiaru. Žiaľ sme svedkami toho, že v tejto krajine a prenieslo sa to aj na pôdu facebooku, sme sa dostali do akejsi krízy dôvery resp. je to už na úrovni Ultra nedôvera voči všetkému. Neteší nás to, ale bohužiaľ je to nesporný fakt.

Vieme pochopiť, že ak niekto z vás sa dostal do situácie, kedy bol nejakou inou iniciativou alebo FB skupinou/stránkou podvedený, že ste automaticky nastavený tak, že o každom ďalšom subjekte začínate pochybovať. Za čo však my nemôžme a tiež je nesporný fakt, že nemôžte nás hádzať do jedného vreca ku tým ostatným – nazvime ich šmelinári.

A preto vám dávame tieto informácie predom.

Keďže aktuálna sezóna 2018/2019 za zhruba 2 mesiace a nejaký týždeň bude u konca tak sa u nás mení niekoľko vecí:

1. mobilné číslo na našu centrálu sa zmenilo —) aktuálne nájdete na FB stránke

2. keďže nechceme strácať čas a zápasiť s každodennými útokmi či otázkami na našu adresu prečo sme neposlali zásielky alebo kde to viazne – tak vás informujeme o týchto zmenách

+Na našom YTB kanáli fgz fangamezona – je prístupné video o krátkom tutoriále – kde je zmienka o maratónoch/polmaratónoch (prosíme pozrite si to video hlavne posledných 20-25sekúnd) je tam zverejnený zoznam – kde si takmer každý z vás nájde nejaký ten maratón/polmaratón, ktorý by chcel vyhrať alebo aspoň získať pre seba či pre niekoho v okolí (kamaráti, priatelia či kolegovia v práci) cenu útechy či podiel z nej.

+ pripravujeme pre vás 3 varianty FANS balíčkov – kde ktokoľvek z vás – dostane možnosť si zvoliť ktorý variant balíčka chce pre seba. Štatisticky je nepravdepodobné, že si niekto nevie vybrať z troch možností. Samozrejme ten najlepší balíček bude ten absolútny TOP. Odporúčame každému z vás si to poriadne prezrieť. Kto sa nebude vedieť rozhodnúť, no vybrať si určite chce – tak tu bude mať k dispozícií našu podporu ( cez mail – fangamezona@gmail.com , cez FB SS alebo nám budete môcť zavolať na nové mobilné číslo a my vám dáme odporúčanie, ktoré môžete a nemusíte zobrať na vedomie ).

+ keďže nám skutočne záleží na každom fanúšikovi (dokonca aj natom, ktorý s nami nezdieľa naše postoje a hodnoty) chceme vstúpiť do novej sezóny bez akýchkoľvek ďalších korekcií a s čistým štítom , súčasťou tohto TOP balíčka bude aj možnosť zorganizovať napr. cez leto, prípadne jeseň 2019 vo vašom okresnom/ krajskom meste fanúšikovský míting – táto ponuka platí pre kohokoľvek či je zo západného, stredného , východného Slovenska alebo aj z Čiech ( za predpokladu, že nastane obojstranná zhoda a dohoda za istých vopred stanovených podmienok) súčasťou tohto fanúšikovského mítingu ( voľná beseda na témy – hokej a futbal – môže byť aj rozhovor priamo s vami z vašej futbalovej/hokejovej bašty a aj prípadná krátka konzultácia ku tipovačkám všeobecne alebo na FB ) – realizovaná formou niekoľko stranovej prezentácie.

+ od 15.apríla resp. od 1.mája najneskôr ( cieľ je pred hokejovými MS2019) máme plán a spúšťame aj uzavretú skupinu – skupina bude určená len tým, ktorí sa rozhodnú pre jeden z trojice variantov balíčkov alebo ak nechcú balíček ako taký – ale sú si ochotní priplatiť za určitý nadštandard a chcú mať informácie z prvej ruky aby boli pri všetkom podstatnom čo sa pripravuje alebo udeje v novej sezóne2019/2020 – tí ktorí sa rozhodnú pre uzavretú skupinu tí dostanu predom informáciu o minimálne týždeň skôr a čo treba tiež podotknúť výhodnejšie podmienky ako nečlenovia uzavretej komunity – prostredníctvom krátkeho statusu alebo cez pravidelnejší livestream – každý bude o ňom informovaný a je odhadovaná dĺžka bude —) / 35-50minút/

+ všetky balíčky budú nastavené cez časové obmedzeniečo pre vás znamená jedno – ak sa nerozhodnete teraz tak potom musíte rátať, že to už nebude za tak výhodných podmienok – čo by bola obrovská škoda pre vás – na ktorejkoľvek stránke ale aj bežne v supermarkete či u mobilného operátora máte situáciu, že spravidla prvotná ponuka ( tá najlepšia možná na trhu v tej chvíli je najviac nadupaná)

– v prípade, že sa nerozhodnete ani pre jeden z troch variantov – budeme to považovať, že ste s tým stotožnený a že nechcete nič meniť, čo vám vieme garantovať – je to že od nasledovnej sezóny ak bude pre vás zásielka v omeškaní a nebude to spôsobené našou redakciou priamo – tak nárok na akékoľvek odškodnenie nebudete mať ( odvolávame sa na túto nedávnu skúsenosť rok 2019 február-marec ale aj na skúsenosť z minulej sezóny 2017/2018 – kedy omeškanie bolo aj takmer 3 týždne – konkrétne apríl 2018)

– za predpokladu, že si nebudete vedieť vybrať z trojice balíčkov – týmto svojim rozhodnutím dáte svoj súhlas, kedy v prípade ak sa vám podarí získať pre seba výhru – v plnej miere bude z vašej strany potrebné zaplatiť za poštovné a balné

( dôvod ?– SK pošta ale aj ďalšie doručovacie kuriérske spoločnosti zdraželi svoje služby – riešenie pre vás – vstup do členskej sekcie kde sa vás poštovné týkať nebude) //toto ustanovenie bude platné od júna 2019 resp. akonáhle sa prehupneme do novej sezóny 2019/2020

Aj naši športovci ako Peter Sagan, Marek Hamšík , Marián Hossa, Petra Vlhová alebo Ján Volko tiež ak chceli dosiahnuť niečo viac – museli tomu niečo obetovať.

A ako aj dávnejšie povedal Arnold Schwarzenneger ( známy – hollywoodsky herec )

´´ Buď máte výhovorky alebo výsledky. Oboje však mať nemôžte.´´

Rozhodnutie je teda na vás.

Tak a teraz máte 2 situácie

1. Rozhodnete sa pre jeden z trojice variantov a tým pádom sa pre vás nič zásadné nezmení (a navyše to máte poistené niekoľkými garanciami od nás – ktoré inde by ste za aktuálnych podmienok nedostali)

2. Nerozhodnete sa, budete v nevýhodnej pozícii a právo na akékoľvek sťažnosti nebudete mať, keďže neboli ste schopný urobiť to SPRÁVNE ROZHODNUTIE, ktoré sa od vás vyžaduje

Veľa šťastia každému z vás prajeme

a nech sa rozhodnete akokoľvek – snáď to nebudete ľutovať

Vaša redakcia FGZ športového portálu

FGZ ´´ Miesto pre každého fanúšika.´´

 

P.S: sledujte stránku www.fgzliga.sk

Tam budete mať možnosť sa zaregistrovať a stať sa našim členom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *