7. decembra 2019

Registrácia do FGZ ligy – sezóna 2019/2020

Registrácia do FGZ ligy

Jedna z prvých noviniek a aktualít – už je možná registrácia do FGZ ligy.  ČITAJTE ĎALEJ—-)

—) Priaznivci tipovačiek krátka novinka pre vás. Sezóna 2019/2020 ešte síce nieje odštartovaná klubom prebieha príprava a priateľské zápasy, no my vám umožňujeme už teraz sa registrovať a stiahnuť si aktualizovanú verziu manuálu FGZ. Ako nato tak to si pozrite v krátkom videotutoriále tu dole:

 

tu stiahni manual: www.fgzliga.sk

 

 

Upozornenie: keďže na tento fakt sme upozorňovali už záverom minulej sezóny tak v prípade akejkoľvek výhry v FGZ lige ( víťaz maratónu, polmaratónu umiestnenie do 3 či 5.miesta, víťaz ceny útechy alebo podielu ceny útechy) sa náklady na poštovné a balné prenášajú na hráča. Registráciou do FGZ ligy dávate plný súhlas s tým, že ste všetkému porozumeli a že tieto náklady nemáte problém za seba uhradiť vopred. O tom aká výška nákladov to bude závisi predovšetkým od toho či ide o víťaza ktorému zásielky sa posielajú prvou triedou alebo ostatné poradie ktoré je zasielané druhou triedou + zavísi to od rozmerov a hmotnosti posielanej zásielky.

V prípade, že nieste s tým stotožnený je tu pre vás alternatívna možnosť a to svojho nároku na výhru vzdať sa v prospech hráča za vami v poradí. Nech už sa akokoľvek rozhodnete, veríme, že FGZ ligu ako takú si obľúbite a že niečo sa vám podarí získať. A ktovie na konci sezóny sa možno dopracujete aj ku jednej z trofejí alebo ku menšej trofeji známa ako cena útechy.

Veľa šťastia 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *